VÝVOJ APLIKACÍ NA ZAKÁZKUWebové aplikace

Programování webových aplikací s responzivním designem pro jednoduchou dostupnost přes webový prohlížeč z jakéhokoliv zařízení (počítače, tabletu i telefonu).

Informační systémy

Tvorba zakázkového software a informačních systémů na míru dle požadavků klienta včetně desktopových aplikací, databázových systémů, webových služeb apod.
Vývoj software na míru

Naše společnost zajišťuje zcela kompletní vývoj software na mírů dle specifikací klienta, kdy výstupem je funkční a otestovaná aplikace připravená k okamžitému nasazení v produkčním prostředí.

Příkladem aplikací mohou být podpůrné systémy, serverové služby, desktop aplikace, CRM systémy s napojením na účetní software a mnoho dalšího. Díky nám složitě nehledáte lidi a technologie, ale soustředíte se na důležitější věci.

Poradíme vám - Dnes od 8:00 do 19:00
+420 351 161 360     info@duxnet.cz
Máme se vám ozvat?


Abertamy, Andělská Hora, Bochov, Bražec, Čichalov, Dalovice, Hájek, Horní Slavkov, Hory, Chodov (u Bečova), Jenišov, Karlovy Vary, Kolová, Krásné Údolí, Krásno, Nová Role, Nová Ves, Otovice, Otročín, Pila, Pšov, Sadov, Smolné Pece, Stanovice, Stružná, Šemnice, Štědrá, Toužim, Útvina, Verušičky, Vrbice, Žlutice